Krematorium Wrocław

We Wrocławiu znajdują się trzy krematoria świadczące dla mieszkańców usługę kremacji. Są to: krematorium miejskie w Kiełczowie, krematorium prywatne firmy Gloria na Oporowie oraz prywatne krematorium firmy Olimp. To najnowsze we Wrocławiu krematorium znajduje się w podwrocławskim Strzelinie i posiada bogatą infrastrukturę w postaci dwóch skomputeryzowanych włoskich pieców, pomieszczenia chłodniczego do godnego przechowywania ciał, własnych kaplic i bogatego asortymentu urn na prochy. Obiekt został otwarty trzy lata temu przez Panią Halinę Łobasz i cieszy się coraz większa popularnością ze względu na wysoką jakość obsługi i największy wybór urn we Wrocławiu.

Krematorium Wrocław cennik

Oprócz rozwiniętego zaplecza technicznego Krematorium Olimp oferuje przystępne ceny kremacji i umożliwia godny pogrzeb, na który stać każdą z Wrocławskich rodzin. Firma oferuje najtańszą usługę kremacji we Wrocławiu. Pod całodobowym numerem telefonu 796 350 123 otrzymają Państwo wszelkie niezbędne informacje dotyczące samego krematorium, odpowiedzi na wszystkie pytania które dotyczą procesu kremacji, potrzebnych dokumentów oraz ceny usługi spopielenia ciała.

krematorium olimp

Kremacja Wrocław

Kremacja zwłok we Wrocławiu dzięki zakładowi pogrzebowemu Olimp jeszcze nigdy nie przebiegała tak szybko. Jako jedyny zakład usług pogrzebowych we Wrocławiu oferuje on usługę organizacji pogrzebu kremacyjnego w 24 godziny od zgłoszenia. Koniec więc z wydłużającymi się coraz bardziej terminami kremacji i wysokimi opłatami za wielodniowe przechowywanie ciał w chłodni. Doceniamy starania właścicielki, której działalność w tym specyficznym sektorze usług jakim są usługi pogrzebowe tak bardzo odpowiada na zapotrzebowanie mieszkańców Wrocławia. Więcej informacji na temat procesu jakim jest kremacja we Wrocławiu znajdą Państwo na podstronie poświęconej kremacji na oficjalnej stronie www firmy Olimp.