Zakład pogrzebowy w Białymstoku

Doświadczenie i empatia to cechy charakterystyczne dla profesjonalnego domu pogrzebowego. Zakład pogrzebowy posiada wieloletnie doświadczenie, które pozwala na organizację ostatniego pożegnania zgodnie z oczekiwaniami rodziny Zmarłego, odciążając jednocześnie rodzinę, pogrążoną w żałobie.

Profesjonalne usługi pogrzebowe

Dokonując wyboru domu pogrzebowego warto wybrać firmę, która oferuje kompleksową obsługę całego procesu pogrzebowego. Zakład pogrzebowy  posiada bogatą ofertę usług, dzięki czemu rodzina Zmarłego może w skupieniu przeżywać żałobę, nie martwiąc się o formalności.

Usługi oferowane przez Białystok

Zakład oferuje swoje usługi pogrzebowe na terenie miasta Białystok oraz całego województwa podlaskiego i okolic. Zakład zapewnia kompleksową obsługę Ostatniego Pożegnania, w tym:
– transport zmarłego;
– staranne przygotowanie ciała do pochówku;
– fachową obsługę uroczystości pogrzebowej;
– transport żałobników na stypę.
Dzięki bogatej ofercie zakładu pogrzebowego, rodzina nie musi martwić się organizację uroczystości, a jest jedynie zobligowana do dopełnienia niezbędnych formalności.

Zakład pogrzebowy z Białegostoku można znaleźć tutaj.

Raszczuk - zakład pogrzebowy Białystok

Ceremonia pogrzebowa

Wszelkie szczegóły ceremonii pogrzebowej ustalane są w porozumieniu z rodziną zmarłego. Zakład pogrzebowy organizuje zarówno tradycyjne pochówki, jak i pochówki z kremacją. Wieloletnie doświadczenie firmy sprawia, że jest ona przygotowana do organizacji profesjonalnego pożegnania w formie wybranej przez Rodzinę. Dom pogrzebowy organizuje pogrzeby zarówno wyznaniowe, jak i świeckie. Za każdym razem firmie przyświeca jeden cel – aby ceremonia była dostojna, oddawała w pełni podniosłość chwili oraz miłość bliskich do zmarłego.

Formalności urzędowe

Śmierć bliskiej osoby jest trudnym momentem dla najbliższych osoby zmarłej. Szczególnie problematyczne jest dla rodziny przejście przez procedury urzędowe. Z tego powodu, dom pogrzebowy działając z upoważnienia osób bliskich Zmarłemu, osobiście dopełnia wszelkich formalności w ZUS, w administracji cmentarnej oraz w kancelarii parafialnej. Chcąc maksymalnie odciążyć rodzinę oraz najbliższych osoby zmarłej, dom pogrzebowy oferuje kredytowanie usług pogrzebowych oraz dopełnienie formalności przy ubiegania się o zasiłek pogrzebowy w ZUS-ie lub KRUS-ie.

Akcesoria pogrzebowe

Dom pogrzebowy dba o szczegóły ceremonii. W ofercie zakładu znaleźć można galanterię pogrzebową, akcesoria oraz kwiaty. Dbałość o detale pozwala stworzyć wyjątkowy charakter ceremonii.