Usługi pogrzebowe na warszawskiej Woli

Wola jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawanych dzielnic Warszawy. Spopularyzowana została serialem Miodowe Lata, w którym pokazane są sielskie perypetie mieszkańców warszawskiej Woli. Prawdziwe życie niesie ze sobą różne scenariusze dlatego prawdziwi mieszkańcy Woli mają częściej niż serialowi powody do smutku. Tak też jest gdy odejdzie ukochana nam osoba.

W artykule tym opiszemy firmę związaną z usługami pogrzebowymi na terenie tej dzielnicy warszawy. Powinni Państwo wiedzieć, że na ulicy możecie spotkać karawan z rejestracją zaczynającą się od WY (oznakowanie warszawskiej Woli). Nie jesteście więc na Woli zmuszeni korzystać z usług zakładu pogrzebowego z innej dzielnicy.

Zakład pogrzebowy Wola

Pod Warszawskim adresem Górczewska 14 tj. u zbiegu ulic Płockiej z Górczewską, niedaleko Placu Opolskiego znajduje się CERBER – Zakład Usług Pogrzebowych na którego pomoc mogą Państwo liczyć.

usługi pogrzebowe wola

Położenie wpół drogi między Kołem a Warszawskimi Powązkami gwarantuje szybki i sprawny dojazd w dowolne miejsce Woli oraz na dowolną nekropolię (Cmentarze na Woli: Powązki, Cmentarz Powstańców Warszawskich, Cmentarz Wolski, Cmentarz Luterański, Kalwiński, Mariawicki, Karaimski, Muzułmański i Żydowski).

Wola od zawsze cechowała się wielokulturowością jej mieszkańców, dlatego zakład pogrzebowy organizuje pogrzeby w dowolnym wyznaniu lub świeckie. Firma pogrzebowa posiada dodatkowe punkty w kilku podwarszawskich miejscowościach i działa z powodzeniem na terenie Mazowsza a także całej Europy. Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.

zakład pogrzebowy wola

Warte podkreślenia jest nie tylko profesjonalizm w działaniu wynikający z wieloletniego doświadczenia, ale i jej nowoczesność, ponieważ firma prowadzona jest przez Matkę i Syna. To połączenie 2 pokoleń gwarantuje Państwu zarówno nowoczesność w postaci najnowszych karawanów renomowanych światowych firm, niepowtarzalne wzory Urn i Trumien ale i tradycyjne wzory i zasady postępowania z kulturą i godnością wobec zmarłego i jego rodziny. Nie dziwi więc fakt, że zakład pogrzebowy CERBER z Warszawskiej Woli jest często wybierany przez rodziny, którym na sercu leży nie tylko „jak najtańszy pochówek”, ale i te dbające o to, żeby ceremonia miała odpowiednio godną oprawę i pokazywała jakim człowiekiem za życia był Zmarły. Redakcja ręczy swoją reputacją i wieloletnią znajomością branży pogrzebowej w Polsce i poleca CERBER usług pogrzebowe przy ulicy Górczewskiej 14 w Warszawie.