Centrum Pogrzebowe Jan Ząbek – najwyższa jakość usług pogrzebowych

„Pomagamy okazać szacunek” – to motto, którego znaczenie i wartość od 1990 roku swoim zaangażowaniem codziennie udowadniają właściciele i pracownicy Centrum Pogrzebowego Jan Ząbek. W obliczu tragedii, jaką zawsze jest śmierć Bliskiej Osoby, rodziny mogą liczyć na wszechstronne wsparcie w przygotowaniu pochówku godnego pamięci Zmarłego.

centrum pogrzebowe sandomierz

Rodziny, które zgodnie z tradycją, są zobowiązane zorganizować uroczystość pogrzebową, często są całkowicie bezradne wobec licznych procedur administracyjnych, przez które należy przejść, aby móc wywiązać się z obowiązku. Pracownicy firmy Jan Ząbek przyjmują zgłoszenia przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Można zgłosić się telefonicznie lub osobiście w siedzibie firmy w Sandomierzu (ul. Dobkiewicza 19, 27-600 Sandomierz) lub w Tarnobrzegu (ul. Szpitalna 8, 39-400 Tarnobrzeg). Pracownicy centrum po zgłoszeniu podejmą natychmiast działania mające na celu sprawne załatwienie formalności urzędowych oraz zorganizowanie wyjątkowej uroczystości pogrzebowej, zgodnie z wytycznymi rodziny. Na jakość usług świadczonych przez firmę wpływa nie tylko wieloletnie doświadczenie pracowników, ale również ich wysoka kultura osobista, która jest bardzo istotna w kontaktach z osobami pogrążonymi w żałobie.

Pochówek na każdą kieszeń

Odejście bliskich, to nie tylko wielka strata duchowa, to również często problem natury finansowej. Usługi pogrzebowe świadczone przez zakład pogrzebowy Jan Ząbek są kompleksowe, a to oznacza również uzyskanie zasiłku pogrzebowego z ZUS, KRUS, MSWiA czy wojska. Jeśli koszt pogrzebu był niższy niż kwota zasiłku (obecnie 4000 PLN), to zakład pogrzebowy zwraca różnicę jeszcze przed pogrzebem, a wszystkie rozliczenia dokumentowane są rachunkami i fakturami.

centrum pogrzebowe tarnobrzeg

Nie tylko usługi pogrzebowe

Centrum pogrzebowe Jan Ząbek świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe: transport ciała, przechowanie w chłodni, kremacje, przygotowanie ciała do pochówku, wybór trumny lub urny, przygotowanie grobu na dowolnym cmentarzu, organizację ceremonii w dowolnym obrządku lub świeckiej, oprawę muzyczną, obsługę fotograficzną, przygotowanie nekrologów, usługi florystyczne, przewóz żałobników. Obok zadań związanych bezpośrednio z pochówkiem firma świadczy również usługi kamieniarskie oraz wykonuje ekshumacje.

Centrum pogrzebowe dysponuje własnymi sklepami z akcesoriami pogrzebowymi, kwiatami, odzieżą dla Zmarłych. Nowoczesna flota karawanów firmowych bez problemu przewiezie ciało z dowolnego miejsca w kraju i za granicą. Firma posiada własną chłodnię, a kremacje zleca najlepszym, sprawdzonym kontrahentom.

Pełna informacja o firmie oraz jej usługach znajduje się na stronie https://centrumpogrzebowe24.pl/. Tutaj znaleźć można również przejrzyście napisany poradnik, który wyjaśnia jak należy postępować w przypadku śmierci Bliskiej Osoby.