Co oferuje zakład pogrzebowy Olsztyn?

Śmierć to nieodłączny element ziemskiego żywota. Podczas swojego pobytu na stworzonej przez Zbawiciela Ziemi, każdy chrześcijanin z śmiercią spotyka się nieraz. Spotkania te mają nie tylko wzbudzić do refleksji, ale przede wszystkim przygotować do własnego odejścia do Domu Ojca.

Zakład pogrzebowy Arkadia to miejsce, w którym śmierć miesza się z ziemskim żywotem. To właśnie tutaj zapadają najważniejsze decyzje dotyczące pochówku zmarłego, a jego ciało jest przechowywane do czasu rozpoczęcia ceremonii pogrzebowej. Wykwalifikowani pracownicy zakładu to osoby delikatne i dyskretne, dzięki którym przeżywanie żałoby jest łatwiejsze.

Arkadia pełni swoje usługi pogrzebowe w Olsztynie już od wielu lat. Tradycyjne podejście do tematu pochówku, pozwoliło im na zdobycie rzeszy wiernych klientów, którzy nie wyobrażają sobie pożegnania najbliższych bez pracowników zakładu.

usługi pogrzebowe Olsztyn

Zakład pogrzebowy Arkadia oferuje swoim Klientom nie tylko organizację ceremonii pogrzebowej, ale również kilkanaście innych usług, bez których pogrzeb byłby jedynie zwykłym spotkaniem pożegnalnym. Niedawno do oferty dołączyła możliwość spopielenia (kremacji) zwłok. Proces ten odbywa się zgodnie z najnowszymi wytycznymi europejskimi i jest zakończony złożeniem popiołów w urnie (w której wyborze pomogą pracownicy). Ponadto istnieje możliwość organizacji oprawy florystycznej oraz muzycznej. Do dyspozycji żałobników pozostaje także fotograf i kamerzysta.

W przypadku mniejszych i większych ceremonii możliwe jest wynajęcie autobusu lub busa, który zawiezie żałobników np. do restauracji, w której odbywa się spotkanie nazywane przez niektóre kręgi stypą. Nie mniej ważnym punktem działalności zakładu jest ekshumacja zwłok i szczątków. Proceder ten wykonywany jest wyłącznie na zlecenie odpowiednich służb.

Zakład pogrzebowy Arkadia to połączenie wieloletniego doświadczenia, tradycji oraz szczypty nowoczesności. Oferowane przez zakład usługi zawsze wykonywane są na najwyższym poziomie, o czym świadczy szerokie grono klientów oraz świetne opinie.