Zakłady pogrzebowe w Bydgoszczy – Gdzie szukać pomocy?

Gdzie szukać zakładu pogrzebowego gdy zmarł nam bliski ? Na to pytanie odpowiadają dość często mieszkańcy największego na terenie województwa kujawsko-pomorskiego miasta – Bydgoszczy.

Od zachodu pierwsze zakłady pogrzebowe znajdują się w Białych Błotach, gdzie znajduje się tez krematorium firmy Zieleń Miejska. Zadziwiającym jest, że olbrzymie osiedla takie jak Szwederowo, Glinki, Błonie i Wyżyny nie posiadają obiektów świadczących usługi pogrzebowe. W celu otrzymania pomocy mieszkańcy muszą udać się do śródmieścia. Na terenie śródmieścia odnajdziemy takie firmy pogrzebowe jak Credo, Dylewscy,  Uniwersal, Onesto, Włodzimierz Wełnowski i Zieleń Miejska.

zakład pogrzebowy bydgoszcz

Bielawy, Skrzetusko i Osowa Góra, to kolejne dzielnice pozbawione firm pogrzebowych. Na Bocianowie skorzystamy z pomocy firmy Dylewscy a na Bartodziejach możemy liczyć na wsparcie zakładu pogrzebowego Uniwersal Państwa Durek i Nero – Falkowski. Przy trasie w kierunku Fordonu – ul. Wiślana 1 spotkać można kolejne biuro Zieleni Miejskiej, a na terenie starego Fordonu znajduje się Fordoński Zakład Pogrzebowy i firma pogrzebowa Nero-Falkowski.

W celu ułatwienia odnalezienie pomocy i najlepszego zakładu pogrzebowego w swojej okolicy polecamy zapoznać się z portalem Funeralnym Funer.com.pl. Pod adresem internetowym https://funer.com.pl/szukaj,Bydgoszcz,20,1,1.html otrzymamy kompleksową odpowiedz na temat usług pogrzebowych świadczonych w Bydgoszczy i w jej okolicach.