Jakie usługi pogrzebowe oferowane są w Nowym Tomyślu

Usługi pogrzebowe zakładu pogrzebowego Mementum w Nowym Tomyślu obejmują szereg kwestii funeralnych od zorganizowania ceremonii pogrzebowej, aż po opiekę nad grobem. Zakład pogrzebowy Mementum działa na rynku funeralnym od ponad 50 lat. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na jakość wykonywanych usług, które przeprowadzane są zawsze wzorowo. Do zadań zakładu pogrzebowego należy między innymi organizacja pogrzebu, przewóz ciała, pomoc w wyborze trumien i urn oraz wykonanie klepsydr i nekrologów.

Kompleksowa organizacja pogrzebu

Na organizację pogrzebu składa się wiele czynników. Usługi pogrzebowe w Nowym Tomyślu to nie tylko sama ceremonia. To również przewóz zwłok do chłodni, pomoc w wyborze trumny lub urny, przygotowanie ciała do pochówku oraz nadzór nad samą ceremonią. Pracownicy zakładu dbają o to, aby na żadnym etapie planowania pogrzebu nie pojawiły się trudności. Dlatego, aby zabezpieczyć ceremonię pogrzebową przed złymi warunkami atmosferycznymi, zakład udostępnia namioty, a przy samym pochówku stosowane są windy pogrzebowe. Zapewniają one dużo lepszy standard przy złożeniu trumny do grobu niż przy mało profesjonalnej metodzie pasów.

zakład pogrzebowy Nowy Tomyśl

Przewóz ciała

Zakład Pogrzebowym Mementum w Nowym Tomyślu zajmuje się również transportem zwłok w województwie wielkopolskim i lubelskim. Do przewozu wykorzystywane są wyłącznie specjalistyczne karawany, które spełniają wszelkie wymogi związane z transportem zmarłych.  Chociaż transport zwłok oferowany jest główne na terenie Poznania, Grodziska Wielkopolskiego czy Nowego Tomyśla, to zakład pogrzebowy oferuje również transport na terenie całej Polski dla klientów, którzy wyrazili taką wolę.

Trumny i urny

Profesjonalne zakłady pogrzebowe charakteryzują się kompleksowymi usługami na każdym etapie planowania ceremonii pogrzebowej. W ofercie zakładu dostępne są bardzo eleganckie trumny i urny, które wykonane z najlepszych jakościowo materiałów i dbałością o najmniejsze szczegóły.

Nekrologi i klepsydry

Poinformowanie rodziny i przyjaciół o śmierci jest bardzo ciężkie. Dlatego w usługach pogrzebowych w Nowym Tomyślu domy pogrzebowe oferują nekrologi i klepsydry, które informują o miejscu i czasie uroczystości oraz podają krótką informację o zmarłym. Zakład Pogrzebowy Mementum do każdej wykonywanej czynności przykłada się bardzo dokładnie i z ogromnym zaangażowaniem. Pracownicy zakładu zdają sobie sprawę z tego, jak ciężkim czasem jest przeżywanie żałoby i jak ważne jest należyte pochowanie drugiego człowieka. Dlatego od ponad pięćdziesięciu lat robi wszystko, aby ułatwić swoim Klientom czas żałoby.