Warszawa Włochy i Jelonki – usługi pogrzebowe

Profesjonalna organizacja ceremonii pogrzebowej jest nie tylko oddaniem czci zmarłemu, ale przede wszystkim nieocenioną pomocą dla Rodziny pogrążonej w rozpaczy. W tych trudnych chwilach warto zapewnić sobie opiekę skrzydlatych aniołów.

Pogrzeb to nie tylko złożenie trumny do grobu. Zanim do tego dojdzie, należy wypełnić formalności urzędowe oraz zadbać o bardzo wiele spraw związanych z organizacją ceremonii. Warszawski zakład pogrzebowy, który w branży funeralnej działa kompleksowo od wielu lat, nazywa się Skrzydlate Anioły.

Pogrzeby na Włochach, Jelonkach i Bemowie

W tych dzielnicach zakład Skrzydlate Anioły świadczy swoje usługi pogrzebowe. Oprócz kompleksowej oferty związanej z przygotowaniem i przeprowadzeniem ceremonii, Skrzydlate Anioły zapewniają transport zmarłego, a także usługi dodatkowe, jak fotograficzna obsługa pogrzebu czy całoroczna opieka na grobem. Nowatorskim pomysłem firmy jest funeral planning, czyli możliwość zaprojektowania całej ceremonii z wyprzedzeniem przez osobę żyjącą.

usługi pogrzebowe

Profesjonalne usługi pogrzebowe

O wysokim poziomie usług pogrzebowych, oferowanych przez firmę, najlepiej świadczą komentarze na ich stronie internetowej skrzydlate-anioly.pl. Korzystając z witryny można również zapoznać się z całą ofertą zakładu, która obejmuje także fachową balsamację i tanatokosmetykę.

Pogrzeby dzieci nienarodzonych

Aktualnie prawo do godnego pochówku mają rodzice wszystkich nienarodzonych dzieci bez względu na moment, w którym nastąpił zgon. Przy tak niewyobrażalnej stracie ukojeniem bywa chociażby odciążenie Rodziny w sprawach związanych z pochówkiem Maleństwa. Specjalna oprawa pogrzebów dzieci nienarodzonych oraz tych, które odeszły w bardzo młodym wieku, zapewniona przez Skrzydlate Anioły, sprawia, że ta dramatyczna ceremonia nabiera pięknego blasku.

Wspomnienie Osoby Zmarłej

W ofercie zakładu znajduje się również propozycja wykonania biżuterii z odciskiem palca osoby, która odeszła. Ten bardzo osobisty przedmiot staje się unikatowym memento. Biżuteria jest ponadczasowa, trwa wiecznie dokładnie tak, jak Ukochana Osoba w naszej pamięci.