Zakład pogrzebowy w Gdańsku z Różą w logo

           Zakład pogrzebowy Róża od wielu lat istnieje na rynku funeralnym, dzięki latom obecności w branży pogrzebowej zyskał bogate doświadczenie oraz miano najlepszego zakładu w Trójmieście. Róża Gdańsk świadcząc swoje usługi zyskała dużo klientów, którzy uważają, iż jest to profesjonalny zakład, który polecają dalej. Korzystając z usług gdańskiego domu pogrzebowego można zetknąć się z kulturalnym i indywidualnym podejściem do klienta.

Jest to firma pogrzebowa, która czuje się zobowiązana wobec klientów, nie tylko do zorganizowania wzruszającej uroczystości, ale również do przekazania ogromnej empatii, zrozumienia oraz cierpliwości. Dom pogrzebowy Róża oferuje również pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności, tak aby odciążyć rodzinę w kwestiach formalnych.

Zakład usług pogrzebowych Róża w swojej ofercie organizowania ceremonii posiada bardzo przystępne ceny, zachowując przy tym najwyższą jakość świadczonych usług. Róża Gdańsk jest profesjonalną firmą pogrzebową, która nieustannie się rozwija i dąży do podnoszenia jakości organizowanych ceremonii pogrzebowych. W swoim zespole firma Róża posiada sztab kompetentnych pracowników, którzy zawsze starają się objąć klienta troską i ciepłem, zachowując przy tym indywidualne podejście.


zakład pogrzebowy Gdańsk

Usługi pogrzebowe Róża Gdańsk

            Dom pogrzebowy Róża Gdańsk jest elastyczną firmą, że potrafi dopasować się do oczekiwań i możliwości klienta, spełniając przy tym, nawet najbardziej spersonalizowane oczekiwania. Zakład pogrzebowy Róża Gdańsk zapewnia Rodzinom pełną ofertę usług pogrzebowych w postaci:

-całodobowy transport zmarłych

-kompleksowa organizacja i obsługa pogrzebów każdego typu

-międzynarodowy transport zmarłego

-pogrzeby wyznaniowe, świeckie

-biuro mobilne

-formalności urzędowe

-bezgotówkowe rozliczenie pogrzebu

-tanatokosmetyka

-balsamacja

-kremacja

-prace kamieniarskie

-wsparcie w organizacji stypy

-ekshumacje

-darmowe e-nekrologi

-transmisje z pogrzebów

            Na szczególną uwagę zasługują e-Nekrologi oraz transmisje online, są to dwa innowacyjne rozwiązania, których nie posiada każda firma pogrzebowa. Transmisje online są innowacyjnym rozwiązaniem dla osób, które nie mogą fizycznie pojawić się na uroczystości pożegnalnej, natomiast e-Nekrologi to opcja dla rodzin, które z różnych względów nie są w stanie sobie poradzić z powiadomieniem innych osób o szczegółach pogrzebu. Jest to również delikatny i wzruszający symbol upamiętnienia osoby zmarłej. Zapraszamy do zapoznania się z nekrologami z Gdańska pod adresem: https://rozagdansk.pl/nekrologi/

 Biuro mobilne, które Róża Gdańsk posiada w swojej ofercie jest bardzo przydatne dla osób starszych i schorowanych. Jeśli z jakichś względów czy to psychicznych czy fizycznych, rodzina zmarłego nie może się pojawić w biurze stacjonarnym, to gdańska firma pogrzebowa wyszła z inicjatywą i oferuję dojazd pod wskazany adres klienta.

 Zdecydowanie jest to firma godna zaufania i warto przy wyborze zakładu pogrzebowego skorzystać z ich usług. Róża Gdańsk posiada wiele pozytywnych opinii oraz rekomendacji wystawionych przez portale funeralne.

Całodobowy Zakład pogrzebowy Róża Gdańsk

Ulica Świętokrzyska 49, 80-180 Gdańsk

https://rozagdansk.pl/kontakt/

Całodobowy telefon: +48 570 205 550

Biuro: +48 570 456 450

e-mail: biuro@rozagdansk.pl

Biuro czynne poniedziałek-piątek 8-15