Zakład pogrzebowy Wrzos Barlinek

            Zakład pogrzebowy Wrzos od 1996 roku funkcjonuje w branży funeralnej, dzięki temu zyskał on ogromne doświadczenie i odpowiednie podejście do klienta. Lata doświadczenia pozwoliły poznać i zrozumieć potrzeby mieszkańców Barlinka. Celem firmy pogrzebowej jest niesienie kompleksowej pomocy i otulenie Klienta ciepłem i empatią. Wrzos jest zakładem pogrzebowym, który nieustannie dąży do rozwoju firmy, z tego względu wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodzin otworzyli trzy punkty usług pogrzebowych, żeby być jak najbliżej rodzin z województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego.

Zakład pogrzebowy z Barlinka cechuje się zdecydowanie profesjonalizmem oraz poszanowaniem zmarłego i jego rodziny. Zakład pogrzebowy Wrzos z Barlinka wyróżnia się dyspozycyjnością oraz swoim profesjonalnym podejściem do Klienta. Już od pierwszego kontaktu dom pogrzebowy Wrzos daje poczucie Klientowi, że jest ważny i że stanie na wysokości zadania, aby usatysfakcjonować rodzinę.


zakład pogrzebowy Barlinek

Usługi pogrzebowe Barlinek


            Usługi pogrzebowe Wrzos Barlinek wykonywane są z największą starannością i dbałością o najmniejsze szczegóły. Świadczone usługi pogrzebowe zawsze są najwyższej jakości, zachowując przy tym przystępne ceny. Warto zwrócić uwagę na media społecznościowe Wrzosa, gdzie dodawane są przydatne informacje na temat branży pogrzebowej. W szeroki zakres usług pogrzebowych i cmentarnych zalicza się:

– oprawę florystyczną/muzyczną/fotograficzną

– pogrzeb tradycyjny/kremacyjny/wyznaniowy

– międzynarodowy transport zwłok

– całodobowe pogotowie pogrzebowe i odbiór zmarłych

– ekshumacje

– budowa grobowców

Dom pogrzebowy Wrzos Barlinek

Więcej informacji: https://zpwrzos.pl/barlinek/

Ulica Gorzowska 6
74-320 Barlinek

Telefon całodobowy: 605 427 997 lub 793 033 666