Zakład Pogrzebowy ze Szczecina zapewnia troskę w chwilach żałoby

zakład pogrzebowy

Zakład pogrzebowy Hermes od lat zajmuje się organizacją ceremonii pogrzebowych, zapewniając kompleksową i całodobową obsługę oraz wsparcie dla rodzin w czasie żałoby. Misją personelu jest przede wszystkim niesienie pomocy bliskim zmarłego. Są gotowi o każdej porze dnia i nocy odpowiedzieć na wszelkie nurtujące pytanie oraz przyjąć zlecenie na przewóz zmarłych z ich domów czy szpitali do pomieszczeń chłodniczych.

Firma pogrzebowa Hermes zapewnia transport zwłok, zarówno na terenie kraju, jak i międzynarodowy, oraz profesjonalne przygotowanie ciała do pochówku, w tym balsamację i kosmetykę pogrzebową. Pracownicy firmy pogrzebowej ze Szczecina są gotowi zorganizować uroczystości funeralne każdego rodzaju na wszystkich cmentarzach w Szczecinie, jak i w pobliskich miejscowościach. Personel zakładu kładzie duży nacisk na personalizację ceremonii pożegnalnej, aby odzwierciedlała ona życie i osobowość zmarłego. Rodziny mają możliwość wyboru różnorodnych opcji, począwszy od trumien, urn, przez aranżację kwiatową, oprawę muzyczną, aż po szczegółowy scenariusz uroczystości.

Zakład pogrzebowy w Szczecinie dokonuje ekshumacji zwłok z szacunkiem 

Ekshumacja to delikatny i skomplikowany proces, wymagający szczególnej troski i uwagi, a także znajomości prawa i zasad sanitarno-epidemiologicznych. Zakład pogrzebowy Hermes świadczy poza organizacją pogrzebów usługi ekshumacji zwłok, spełniając wszelkie wymogi, posiadając wymaganą wiedzę oraz specjalistyczny sprzęt. Firma współpracuje z odpowiednimi instytucjami, aby zapewnić godne i bezpieczne przeprowadzenie tego procesu. Pracownicy bardzo dbają o to, aby przeniesienie szczątków odbyło się z zachowaniem bezpieczeństwa dla personelu, jak i dla środowiska. Profesjonalizm i doświadczenie pozwalają na sprawną realizację tego procesu z jednoczesnym poszanowaniem dla osoby zmarłej. 

Całodobowy Zakład Usług Pogrzebowych w Szczecinie

Strona internetowa firmy Hermes: https://hermes.szczecin.pl

Adres: ul. Kordeckiego 15

71-066 Szczecin

Numer telefonu: 506 28 88 28

Adres e-mail: biuro@hermes.szczecin.pl