Dom pogrzebowy Białystok oferuje godność i szacunek w trudnych chwilach

Zakład pogrzebowy Białystok

Kiedy człowieka dotyka strata bliskiej osoby, czuje się zagubiony i nie potrafi odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Świadomość ulotności potrafi przytłoczyć, utrudniając obowiązki dnia codziennego. Dlatego gdy musi podjąć decyzje związane z pochówkiem, niezaprzeczalnym jest fakt, iż potrzebuje wsparcia profesjonalistów, którzy zrozumieją jego potrzeby i pomogą w godny sposób uczcić pamięć zmarłego. Całodobowy dom pogrzebowy Wojciech Raszczuk to miejsce, które od lat jest symbolem profesjonalizmu, szacunku i empatii w branży pogrzebowej. Bez względu na dzień tygodnia czy porę dnia lub nocy, dyżurny personel służy pomocą i przyjmuje zgłoszenia na przewóz zmarłych — pod numerem telefonu 606 970 883 – z domów, szpitali lub hospicjów do pomieszczeń chłodniczych.

Całodobowy Dom pogrzebowy z Białegostoku

Firma Pana Wojciecha Raszczuk, od lat służy wsparciem rodzinom w trudnych chwilach. Realizuje on misję w zapewnieniu kompleksowej obsługi pogrzebowej, opartej na wartościach takich jak godność, szacunek i empatia. Zakład działa w pełnym zakresie, dlatego specjaliści znają procedury związane z przewozem zmarłych, zarówno w kraju, jak i za granicą. Dbają o to, aby przebiegał on zgodnie z przepisami prawnymi, a także z należytym szacunkiem i troską o zmarłego oraz jego rodzinę. Pracownicy zajmują się w imieniu rodzin formalnościami celnymi i administracyjnymi, jak również terminowym dostarczeniem ciała zmarłego na miejsce pochówku.

W domu pogrzebowym Raszczuk w Białymstoku personel rozumie, że każda rodzina może przeżywać żałobę w sposób indywidualny. Dlatego starają się dostosować usługi do potrzeb i oczekiwań każdego klienta. Przedstawią transparentnie kosztorys, i w razie konieczności, odpowiednio dopasują go do możliwości finansowych rodziny. Zrobią, co w ich mocy, żeby bliscy zmarłego mogli w spokoju skoncentrować się na swoim żalu i wspomnieniach.

Adresy Domów pogrzebowych Wojciech Raszczuk w Białymstoku:

Księdza Adama Abramowicza 1,

15-871 Białystok

przy kościele św. Rocha

 

Świętego Maksymiliana Marii Kolbego 8,

15-174 Białystok

przy kościele św. M.M. Kolbego