Zakład pogrzebowy ze Zgierza zorganizuje piękną ceremonię pożegnalną

Czas żałoby jest nie tylko trudny do przejścia, ale potrafi być też niezwykle przytłaczający. Zwłaszcza gdy przed człowiekiem przeżywającym stratę bliskiej osoby jawi się wizja zorganizowania uroczystości pogrzebowej. Każdy chciałby wówczas godnie pożegnać zmarłego, ale załatwianie wszystkiego związanego z pochówkiem może stanowić prawdziwe wyzwanie. W takich chwilach wielką pomocą służy renomowany zakład pogrzebowy Patora w Zgierzu, który od wielu lat świadczy kompleksowe usługi funeralne, zapewniając pełną szacunku i profesjonalną oprawę ceremonii pogrzebowej. Odpowiednio przeszkoleni pracownicy z najwyższym profesjonalizmem i empatią obsługują rodziny pogrążone w żalu. Ze zrozumieniem dla ich trudnych emocji, robią co w ich mocy, aby jak najbardziej odciążyć ich z obowiązków związanych z przygotowaniem uroczystości funeralnej.

Usługi pogrzebowe Zgierz – prawdziwe wsparcie rodzinom 

Bogate doświadczenie w organizacji i przeprowadzaniu różnorodnych ceremonii pogrzebowych, zarówno tradycyjnych, jak i tych z urną, za każdym razem uwzględniają indywidualne preferencje i wartości rodzin osób zmarłych. O wszelkie szczegóły dba zakład pogrzebowy Patora, który całodobowo służy przy Placu Jana Pawła II w Zgierzu. Zespół pracowników posiada właściwą wiedzę i umiejętności niezbędne do zapewnienia kompleksowej i profesjonalnej obsługi nawet najbardziej wymagających klientów. 

Całodobowa pomoc jest dostępna dla każdego pod numerem telefonu: 792 425 425. Dyżurny personel, niezależnie od godziny bądź dnia tygodnia, przyjmie zlecenie na odbiór ciała zmarłego z domu, szpitala, domu opieki lub hospicjum. Doświadczony kierowca dokona transportu nowoczesnym i przystosowanym do tego karawanem. Nie tylko na terenie całej Polski, ale również poza jej granicami. Znajomość prawa międzynarodowego przewozu zwłok, gwarantuje, iż proces ten zostanie przeprowadzony w jak najbardziej sprawny sposób. Co więcej, koszty takiego procederu są przedstawiane transparentnie, uwzględniając przy tym możliwości finansowe rodzin. Bliscy zmarłego są również odciążeni z kwestii związanych z wymaganą dokumentacją. O wszystko dbają pracownicy zakładu pogrzebowego Patora, który polecany jest przez ogólnopolski serwis branżowy funer.com.pl

Całodobowy zakład pogrzebowy w Zgierzu

Pełna oferta Zakładu Pogrzebowego Patora na stronie www.pogrzebypatora.pl

Adres: Plac Jana Pawła II 3, 95-100 Zgierz

Numery tel.: 792 425 425 / 730 18 18 59

Adres e-mail: biuro@pogrzebypatora.pl